KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 15763117
nr 1576 3117
Pastell
Olivier Herdies (1906-1993), komposition. Signerad, 48x65 cm, yttermått inklusive ram: 52x69 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:48:30
100 kr
150 kr
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr